اخباررمزارز

بانک خصوصی جهانی LGT تجارت بیت کوین و اتریوم را افتتاح می کند.

بانک LGT با بانک رمزنگاری سوئیس Seba برای ارائه خدمات نگهداری و تجارت بیت کوین و اتر شریک شده است.

گروه LGT، یک گروه بانکداری خصوصی و مدیریت دارایی که متعلق به خانواده است، با راه اندازی سرمایه گذاری های بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) در بانک LGT در لیختن اشتاین، به سمت ارزهای دیجیتال حرکت می کند.

بر اساس اطلاعیه مشترکی که روز چهارشنبه منتشر شد، بانک LGT با مدیریت بیش از 292 میلیارد دلار دارایی، خدمات نگهداری و تجارت دارایی دیجیتال را با همکاری بانک ارز دیجیتال سبا سوئیس آغاز کرد.

“بانک LGT از ماه می سرمایه گذاری مستقیم در بیت کوین و اتر ارائه کرده است. ساندرا فرانک، مدیر ارشد بازاریابی بانک سبا به کوین تلگراف گفت: بانک خصوصی با بانک سبا وارد مشارکت شده است که به عنوان کارگزار و متولی برای ارائه این خدمات عمل خواهد کرد.

بانک LGT در ابتدا خدمات نگهداری و معاملاتی را برای BTC و ETH ارائه خواهد کرد. Seba از بیش از 14 ارز دیجیتال از جمله آلتکوین هایی مانند Litecoin (LTC)، Polkadot (DOT)، Tezos (XTZ)، تتر (USDT) stablecoin و غیره پشتیبانی می کند.

بر اساس این اعلامیه، خدمات رمزنگاری LGT به طور کامل با دارایی‌های سنتی ادغام می‌شود و مشتریان را قادر می‌سازد تا به راحتی دارایی‌ها را در پرتفوی موجود خود مبادله کنند. پیشنهاد جدید در ابتدا برای گروه های مشتریان منتخب بانک LGT در دسترس خواهد بود. برای دسترسی به خدمات جدید، مشتریان باید در لیختن اشتاین یا سوئیس مستقر باشند و به عنوان مشتریان حرفه ای طبقه بندی شوند یا توسط یک مدیر دارایی خارجی مدیریت شوند.

ال‌جی‌تی که مقر آن در وادوز، لیختن اشتاین است، یکی از بزرگترین مدیران ثروت و شرکت‌های سرمایه‌گذاری در جهان است. این غول بانکی تاریخچه خود را به سال 1920 برمی‌گرداند و علاوه بر بیش از 20 دفتر در سراسر جهان، در سوئیس نیز حضور کلیدی دارد.

رولاند مت، مدیر عامل بانک LGT لیختن اشتاین، گفت که ورود بانک LGT به کریپتو با تعهد این شرکت برای پاسخگویی به تقاضای فزاینده برای فرصت های سرمایه گذاری مطابقت دارد.

او اضافه کرد:

تقاضا برای ارزهای رمزنگاری شده نیز در میان مشتریان ما در سال‌های اخیر افزایش یافته است. هنگام توسعه پیشنهاد جدید خود، در عین تمرکز بر فرآیندها و رویه‌های واضح و قابل اعتماد، به امنیت توجه ویژه‌ای داشتیم. آنها برای برخورد با این طبقه دارایی پویا و هنوز کاملاً جوان، مرکزی هستند.”

این خبر همچنین بر روند مداوم بانک‌های جهانی و مدیران دارایی که به‌طور فزاینده‌ای از خدمات سرمایه‌گذاری برای بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال استفاده می‌کنند، تاکید می‌کند. روز دوشنبه، بزرگترین و دومین بانک خصوصی بزرگ آرژانتین، Banco Galicia و Brubank، اعلام کردند که قصد دارند امکان خرید ارزهای دیجیتال را برای مشتریان فراهم کنند.

منبع:کوین تلگراف

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا