مقالاتاخبار

کوین‌بیس برای کمک به شکل‌دهی سیاست‌ها، اتاق فکر جدیدی برای ارزهای دیجیتال راه‌اندازی می‌کند

صرافی کوین بیس (Coinbase)،در تلاش برای کمک به شکل دادن به مکالمه جهانی در مورد سیاست‌های دارایی‌های دیجیتال، یک «اتاق فکر کریپتو» ایجاد کرده است.

موسسه تازه تاسیس کوین بیس نیز تحقیقاتی را در مورد رمزارز و وب 3 منتشر خواهد کرد.

کوین‌بیس در سمت مدیر سیاست‌گذاری،هرمین وانگ(Hermine Wong) را انتخاب کرده است. او قبلاً در بخش تحلیل اقتصادی و ریسک در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و قبل از آن در وزارت امور خارجه کار می کرد.

هیئت مشورتی تحقیقاتی موسسه Coinbase نیز تشکیل شده است و از دانشگاه‌های برتر حقوق و امور مالی مانند هاروارد، MIT، دوک، جان هاپکینز و میشیگان تشکیل شده است.

دانشگاه میشیگان نظرسنجی هایی را برای اداره سرشماری ایالات متحده و وزارت دفاع انجام داده است و با Coinbase در یک نظرسنجی سالانه مبتنی بر ایالات متحده همکاری خواهد کرد که پذیرش ارزهای دیجیتال و تمایل به دارایی های دیجیتال را بررسی می کند.

این موسسه اولین مورد از سری “Coinbase Primers” که گزارش هایی که مسائل کلیدی را در رمزارزها توضیح می دهد را منتشر کرد.

تشکیل این مؤسسه نمونه دیگری از اقدامات کوین بیس را نشان می دهد که هدف آن تاثیرگذاری بر مکالمات پیرامون ارزهای دیجیتال است.همچنین در ماه می 2021(اردیبهشت 1400)، یک “پرتال بررسی حقایق” را با همکاری مدیر عامل شرکت، برایان آرمسترانگ(Brian Armstrong)، راه‌اندازی کرد.

 

منبع : cointelegraph

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا