مقالاتاخبار

کسب درآمد از بازی ماریو!

با پیشرفت فناوری و صنعت ارزهای دیجیتال، گزینه‌های جدیدی برای کسب درآمدو دارایی‌های دیجیتال بیشتر، از جمله بیت کوین (BTC) از طریق بازی‌های ویدیویی در دسترس قرار می‌گیرد.

در همین راستا، کریستین ماس، توسعه‌دهنده و یکی از بنیان‌گذاران Zebedee (ZBD)، یک پلتفرم مبتنی بر بیت‌ کوین، کنسول قدیمی نینتندو (Nintendo) خود را برای تولید دارایی مالی غیرمتمرکز (DeFi) در حین انجام بازی نوستالژیک سوپر ماریو (Super Mario) ارتقا داده است.

همانطور که ماس شروع به انجام بازی Super Mario Bros. 3 در سیستم نینتندوی ارتقایافته خود کرد، به ازای هر بار که یک سکه در بازی کسب می‌کرد، برای او 10 ساتوشی (sats – کوچک‌ترین واحد بیت کوین) ارسال می‌شد. با در نظر گرفتن این که 100 میلیون ساتوشی برابر با یک بیت کوین است، این یک راه کُند ولی سرگرم‌کننده، برای تولید مقداری بیت کوین است.
همچنین ماس گفت که پروژه خود را در کنفرانس انحصاری بیت کوین Advancing Bitcoin که قرار است در تاریخ 2 تا 3 مارس در لندن برگزار شود، ارائه خواهد کرد و قول داده است که یک آموزش کامل برای هر کسی که علاقه‌مند به تکرار این آزمایش است، بنویسد.
جالب اینجاست که این اولین باری نیست که کسی یک کنسول بازی ویدیویی را برای کسب ارز دیجیتال فعال می‌کند. در اواخر مارس 2021، یک وبلاگ‌نویس پس از ناکامی در یافتن واحد پردازش گرافیکی (GPU) مناسب در فروشگاه‌ها، نینتندوی Game Boy خود را تغییر داد تا بتواند بیت کوین استخراج کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا