اخباررمزارزمقالات

شرکت های بنیادی روی کاردانو و ریپل سرمایه گزاری بیشتری میکنند!

علی‌رغم جریان خروجی سرمایه از شبکه بیت کوین و اتریوم، رمزارزهایی مانند کاردانو و ریپل با جریان‌های ورودی سرمایه از سوی سرمایه‌گذاران سازمانی مواجه شده‌اند.

گزارش‌ جدید شرکت کوین شیرز (Coinshares) مبنی بر خروج ۱۰۲ میلیون دلار سرمایه از بازار رمزارزها در هفته گذشته، نشان می‌دهد که احساسات منفی همچنان بر بازار دارایی‌های کریپتو حاکم است. جریان خروجی سرمایه از بازار بیت کوین در هفته گذشته، حدود ۵۷ میلیون دلار بود که خروجی ماهانه سرمایه از بازار این ارز دیجیتال را به ۹۱ میلیون دلار افزایش داد.

در این میان، اتریوم هم یک هفته دیگر شاهد خروج ۴۱ میلیون دلار سرمایه بود که مجموع خروجی‌های سرمایه از بازار این ارز دیجیتال، از ابتدای سال تا به امروز را به ۳۸۷ میلیون دلار رساند.
در این میان، لازم به ذکر است که کاردانو و ریپل در مقایسه با جریان‌های خروجی عظیمی که برای بیت‌ کوین و اتریوم اتفاق افتاده است، شاهد جریان‌های ورودی سرمایه بوده‌اند.

به نظر می‌رسد که ترس از سیاست‌های پولی تهاجمی، جریان‌های سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال را دستخوش تغییر کرده است. نرخ تورم بالاتر از حد انتظار به احساسات منفی در بازارهای ارزهای دیجیتال دامن زده و فدرال رزرو ایالات متحده تصمیم دارد در این هفته برای ثبات و تعادل هزینه‌های رو به رشد، نرخ‌های بهره را افزایش دهد.

در هفته گذشته، بازار سهام ایالات متحده هم به شدت ریخت و بازار بورس نزدک (NASDAQ) به سرعت وارد یک روند نزولی شد. بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال نیز سابقه همبستگی بالا و ارتباط نزدیک با سهام‌ها و سایر دارایی‌های پرریسک را دارند.

منبع:یوتودی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا