مقالاتاخبارترید و ماینینگ

سقوط بیت کوین به ۳۴۰۰۰ دلار بازار رمزارزها را قرمزپوش کرد

قیمت بیت کوین در شب گذشته حمایت ۳۵,۰۰۰ دلار را از دست داد و تا ناحیه ۳۴,۲۱۰ دلار ریزش داشت. این در شرایطی است که بازارهای مالی جهانی در تعطیلات آخر هفته به سر می‌برند. همزمان با این اتفاق آلت کوین‌ها نیز دچار ریزش‌های متعادلی شدند. اتریوم دومین رمزارز بازار با ۴.۶۵٪ ریزش به قیمت ۲,۵۳۸ دلار رسیده است.

به گزارش کوین تلگراف، ریزش قیمت بیت کوین در شرایطی اتفاق افتاده است که امشب کندل هفتگی آن بسته می‌شود. نکته حائز اهمیت در این میان بسته شدن قیمت BTC در بورس کالای شیکاگو در عدد ۳۵,۹۲۵ دلار در روز جمعه است. در صورتی که قیمت نتواند خود را بازیابی کند، شاهد شکل‌گیری گپ CME در بازار بیت کوین خواهیم بود. در شبانه روز گذشته ۲۷۰ میلیون دلار از سرمایه معامله‌گران در صرافی‌ها لیکویید شده است که ۲۲۷ میلیون دلار آن مربوط به معاملات لانگ بوده است.

اگر نگاهی به وضعیت بازار بیندازیم، در میان ۱۰ رمزارز برتر بازار از نظر ارزش کل بازار، لونا با ۱۰.۷۶٪ بیشترین کاهش را در ۲۴ ساعت اخیر تجربه کرده است. قیمت LUNA در حال حاضر ۶۵.۴۰ دلار است. در این جمع اما کمترین میزان ریزش مربوط به دوج کوین بوده است. دوج با ۱.۳٪ کاهش نسبت به روز گذشته اکنون در قیمت ۰.۱۲۵۶ دلار قرار دارد.

وضعیت بازار رمزارزها :

 

همان گونه که از شکل بالا پیداست، سبز ماندن وضعیت برخی از رمزارزهای مطرح بازار می‌تواند نوید این را بدهد که این رمزارزها آمادگی لازم برای ادامه حرکت صعودی خود را دارند. از مطرح‌ترین آن‌ها می‌توان به ترون اشاره کرد که همچنان بالای قیمت ۰.۰۸۲ قرار دارد. ALGO و GMT نیز در روز گذشته عملکرد بسیار بهتری از بیت کوین داشتند. قیمت آلگو با ۴٪ رشد به ۰.۷۱۱ دلار رسیده است و GMT نیز با ۵.۲٪ رشد به ۲.۵۶ دلار رسیده است.

مارکت کپ یا ارزش کل بازار رمزارزها در حال حاضر ۱,۵۷۹,۰۲۳,۵۱۶,۶۱۱ دلار است. شاخص ترس و طمع بازار نیز با قرار گرفتن در سطح ۱۸ در محدوده ترس شدید قرار دارد.

شاخص ترس و طمع :

شاخص ترس و طمع منبع: آلترنیتیو

 

منبع : کوین تلگراف

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا