مقالاتاخبار

ساخت یک مرکز تحقیق و توسعه 100 میلیون دلاری متاورس در ملبورن

استارت اپ متاورسی Translucia Global Innovation مستقر در تایلند در یک پروژه مشترک با همکاری شرکت توسعه نرم افزار استرالیایی Two Bulls، بودجه اولیه 100 میلیون دلاری را برای ساخت یک مرکز تحقیق و توسعه متاورس (MRDC) در ملبورن اختصاص داده است.

Translucia یکی از شرکت های تابعه شرکت هنری و سرگرمی T&B Media Global است که در اکتبر 2021 (مهر 1400) پروژه Translucia Metaverse خود را با سرمایه اولیه 283 میلیون دلاری برای دنیای مجازی راه اندازی کرد.

اکنون، T&B برای ساخت MRDC و راه‌اندازی نرم‌افزاری آن در نوامبر سال جاری (آبان ماه) با Two Bulls وارد همکاری شده است.

گفتنی است که T&B با بررسی طیف وسیعی از شرکت های مشابه در سراسر جهان، پس از پشت سر گذاشتن مجموعه ای از گفتگوها بین دو سازمان، Two Bulls را به عنوان مرکز تحقیق و توسعه (R&D) مورد نظر خود برای کمک به ساخت این پروژه برگزید.

وجود نیروی کار ماهر محلی در ملبورن و مشوق مالیاتی تحقیق و توسعه تا سقف 45 C برای هر 1 دلار خرج شده، به منعقد شدن این پیمان همکاری کمک کرد.

آنچه آنها برای تحقیق نیاز دارند

برای اجرایی شدن این پروژه، زمینه‌های جدید زیادی هست که نه تنها از نظر سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، بلکه به لحاظ اقتصادی و گیمیفیکیشن سیستم باید بررسی شوند. بخشی از این پروژه بر بهبود مصرف انرژی در متاورس متمرکز خواهد بود.

جیمز کین (James Kan) مدیر عامل و بنیانگذار Two Bulls گفته است که تفاوت قابل توجه این پروژه با سایر متاورس های موجود مانند دیسنترالند و سندباکس در این است که متاورس Translucia متعهد به پایداری بوده و دید مردم پسندتری دارد.

 

منبع : cointelegraph

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا