اخبارترید و ماینینگرمزارزمقالات

زنجیره هوشمند بایننس و زنجیره بایننس تبدیل به زنجیره BNB می شوند.

مقدمه

 

زنجیره هوشمند بایننس به عنوان جایگزین اتریوم در زمان اوج تراکم شبکه و مسائل مربوط به هزینه گاز بسیار محبوب شده.

زنجیره هوشمند بایننس (BSC) اکوسیستم بلاک چین غیرمتمرکز روز سه شنبه اعلام کرد که زنجیره بایننس و زنجیره هوشمند بایننس در تلاشی برای منعکس کردن ارتباط خود با توکن بومی اکوسیستم بایننس کوین (BNB) تحت نام جدیدی به نام BNBChain متحد می شوند.

طبق یک بیانیه مطبوعاتی ارائه شده به کوین تلگراف، BNB اکنون مخفف “Build and Build” به جای مخفف Binance Coin است. با پشتیبانی BNB، زنجیره BNB قابلیت های پیشرفته ای را معرفی می کند و بر ساخت زیرساخت Web3 تمرکز می کند.

تحت چتر زنجیره ای BNB که به تازگی نامگذاری شده است، بخش حاکمیت زنجیره ای، زنجیره بایننس، که در آن شرط بندی و رای گیری اتفاق می افتد، به BNB Beacon Chain تبدیل شده است. در همین حال، زنجیره هوشمند بایننس که با ماشین مجازی اتریوم سازگار است و از چند زنجیره پشتیبانی می‌کند، به سادگی BNB Smart Chain نامیده می‌شود که همچنان به عنوان BSC کوتاه شده است.

زنجیره BNB تمام توسعه Web3 خود را تحت چتر MetaFi قرار می دهد که توسعه دهندگان و پروژه های متاورس را همراه با GameFi و SocialFi گرد هم می آورد. زنجیره BNB برنامه‌های کاربردی و ابزارهای توسعه‌دهنده را در مقیاس بزرگ به ارمغان می‌آورد در حالی که مجموعه اعتبارسنجی را از 21 به 41 با تمرکز بر مقیاس‌پذیری گسترش می‌دهد.

مطالب مرتبط: بایننس 200 میلیون دلار در فوربس سرمایه گذاری می کند تا دانش مصرف کننده در مورد بیت کوین را تقویت کند

هماهنگ کننده اکوسیستم در زنجیره BNB، طبق اخبار دنبال شده گفته است:

«جامعه زنجیره ای BNB از بودجه 1 میلیارد دلاری که قبلاً راه اندازی شده بود،پشتیبانی مالی و عملیاتی و همچنین معرفی کارشناسان، مربیان و سرمایه گذاران برجسته از صنعت بهره می برند. این اکوسیستم طیف وسیعی از این برنامه‌ها را از رویدادها و کارگاه‌های آموزشی مستقیم تا hackathons و جلسات حضوری به ارمغان می‌آورد.

زنجیره هوشمند بایننس در سپتامبر 2020 به عنوان جایگزینی برای بلاک چین اتریوم راه اندازی شد و از این پلتفرم در عملیات خود با هزینه تراکنش کمتر و زمان پردازش تقلید کرد. در یک بازه زمانی کوتاه، BSC به دلیل سهولت عملیات، قابلیت همکاری و هزینه کم، به یک انتخاب محبوب برای توسعه دهندگان مالی غیرمتمرکز (DeFi) و پروژه های رمز غیرقابل تعویض تبدیل شد. تغییر نام تجاری به عنوان ویژگی مرحله بعدی سفر است که DeFi و واقعیت مجازی را در متاورس ترکیب می کند.

منبع کوین تلگراف

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا