اخباررمزارز

پیش‌بینی عملکرد بیت کوین و کاردانو.

یک تحلیلگر محبوب بازار ارزهای دیجیتال می‌گوید که کاردانو قرار است در کوتاه‌مدت از بیت کوین بهتر عمل کند؛ زیرا معامله‌گران به دنبال محافظت از خود در برابر ارتقای آتی اتریوم به شبکه اثبات سهام، هستند.

تحلیلگر پلتفرم Coin Bureau، ملقب به گای (Guy)، در اظهارات جدید خود گفته در صورتی‌که به‌روزرسانی ادغام (Merge) اتریوم آن‌طور که برنامه‌ریزی شده، پیش نرود، رقبای اتریوم، از جمله کاردانو را به عنوان پوششی در برابر این موضوع می‌بیند.
او می‌گوید:

یکی از راه‌هایی که من شخصاً از خودم در برابر مشکلاتی که ممکن است در رابطه با ادغام اتریوم پیش بیایند، محافظت می‌کنم، این است که بخشی از پرتفوی خود را به ارزهای دیجیتال رقیب اختصاص دهم و این شامل ADA کاردانو نیز می‌شود.

به گفته گای، بهبود مقیاس‌پذیری کاردانو در زمانی که اتریوم به اثبات سهام تبدیل می‌شود، مسلماً یک حرکت استراتژیک خواهد بود. به این دلیل که اگر ادغام شکست بخورد یا نتواند انتظارات هولدرهای ETH را برآورده کند، این اقدام می‌تواند کاردانو را در یک موقعیت عالی برای جذب کاربران و سرمایه‌گذاران قرار دهد.
او همچنین بر اساس نمودارهای هفتگی پیش‌بینی می‌کند که طی هفته‌های آینده، قیمت کاردانو می‌تواند تا ۵۰ درصد افزایش یابد.
البته گای همچنین تاکید کرده که هارد فورک واسیل (Vasil) کاردانو نیز این پروژه را در معرض همان مشکلاتی قرار می‌دهد که اتریوم با آنها مواجه است. به همین دلیل، او پیش‌بینی می‌کند که سایر رقبای اتریوم، مانند سولانا نیز ممکن است در آستانه یک بریک آوت قوی باشند.

منبع:دیلی هودل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا