مقالاتاخبارترید و ماینینگ

جدیدترین لیست خرید ارزهای دیجیتال توسط نهنگ‌های اتریوم

طبق داده‌های به دست آمده از وبسایت WhaleStats که پلتفرمی جهت نظارت فعالیت نهنگ‌های بازار رمزارز است، بزرگترین نهنگ‌های اتریوم در حال خرید توکن APE یعنی توکن ایردراپ شده به اعضای کامیونیتی میمون‌های کسل یا Bored Ape Yacht Club هستند. از دیگر نکات جذاب مرتبط با خرید این نهنگ‌ها می‌توان به تمایل آن‌ها به خرید توکن‌هایی همچون LRC یعنی توکن بر پایه اتریومی که امکان ایجاد تبادلات غیرمتمرکز با استفاده از اثبات دانش صفر را فراهم می‌سازد، اشاره کرد.

جالب است بدانید یکی از آلت‌کوین‌های پرطرفدار میان ثروتمندترین نهنگ‌های اتریوم، API3 است، توکن بومی پروژه API3 با هدف اتصال رابط‌های برنامه نویسی برنامه های کاربردی سنتی (API) به دنیای بلاک چین شکل گرفته است. همچنین سرویس پخش غیرمتمرکز Audius (AUDIO)، پلتفرم توکن اجتماعی Chiliz (CHZ)، پروتکل مالی غیرمتمرکز Yearn Finance (YFI) و پلتفرم قرارداد هوشمند Fantom (FTM) نیز در این لیست خرید نهنگ‌ها حضور دارند.

پروژه رمز ارزی Loopring (LRC) یک توکن مبتنی بر اتریوم است، این ارز امکان ایجاد مبادلات غیرمتمرکز را با استفاده از اثبات‌ های دانش صفر فراهم می‌کند و بر همین اساس توانسته توجه نهنگ‌های ارز دیجیتال را به خود جلب کند. با توجه به خدمات ردیابی نهنگ‌ها،  مشخص شده است که ۱۰۰ نهنگ برتر اتریوم دارای میانگین مقدار توکن ۳۷۸۸۰ LRC به ارزش ۲۶۶۶۹ دلار هستند.

در نظر داشته باشید که در این لیست خرید، ارز دیجیتال اتریوم بالاتر از سایر دارایی‌های رمز ارزی قرار دارد و علت چنین وضعیتی هم این است که سرمایه گذاران با شدت بیشتر و به طور متوسط ​​۳۶۸ اتریوم به ارزش ۹۹۴۰۰۸ دلار خریداری کرده اند. سایر ارزهای دیجیتال قابل توجه توسط وال‌های اتریوم را در ادامه برای شما لیست می‌کنیم :

  • API3
  • YFI
  • FTM
  • CHZ
  • AUDIO
  • USDT
  • USDC

 

منبع : کوین تلگراف

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا